Rozhovory

O záměru novinářů pořídit rozhovor s vítězi, hosty nebo nominovanými aktéry ankety, avizovaném v akreditační žádosti, pořadatel aktéry ankety s předstihem informuje. Nemůže nicméně zaručit, že oslovený aktér ankety rozhovor následně poskytne.

Fotografování

Fotografovat je možné bez omezení, pouze však v místech k tomu určených. Fotograf by měl dbát především na dodržení bezpečnosti, respektovat pravidla natáčení TV pořadu ze slavnostního galavečera a vždy respektovat případné upozornění pořadatelů.

Natáčení

Natáčení během slavnostního večera a hlavního programu události Zlatý volant je zakázáno. Natáčení je možné, pouze však v místech k tomu určených. Kameraman by měl dbát a vždy respektovat případné upozornění pořadatelů událostí Zlatý Volant.

Rozhovory

Prostor pro rozhovory s účastníky bude vyhrazen v rámci tiskové konference konané bezprostředně po skončení hlavního programu. Prostor pro individuální rozhovory bude po skončení tiskové konference.

Anketa Zlaté Oko

Žádost o akreditaci není současně přihláškou do ankety Zlatý volant. Pokud se zájemce chce přihlásit do ankety Zlatý volant je nutné vyplnit přihlášku k tomu určenou. A to v sekci Zlaté oko zde.

Pin It on Pinterest

Shares
Share This