44. ROČNÍK ANKETY ZLATÝ VOLANT

MÍČOVNA PRAŽSKÉHO HRADU | CZ
18. února 2021

VIP OSOBNOSTI 44. ROČNÍKU

JACQUES VILLENEUVE

EMERSON FITTIPALDI

TOMÁŠ ENGE

PETER BALÁŽ

V jednání:

EMANUEL PIRO
FRANK BIELA

A mnoho dalších…

44.
ROČNÍK ANKETY ZLATÝ VOLANT
15.
ROČNÍK ANKETY ZLATÁ ŘIDÍTKA

NOVINKY Z 44. ROČNÍKU

HLAVNÍ KATEGORIE CENY ZLATÝ VOLANT

V PRŮBĚHU VEČERA PROBĚHNE PŘEDÁNÍ CEN PROTKNUTÉ SERVÍROVANOU VEČEŘÍ U KULATÝCH STOLŮ NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI.

Předání trofejí Zlatého Volantu v kategoriích:

  • Zlatý Volant
  • Zlatá Řídítka
  • Cena Elišky Junkové
  • Zlatý Talent
  • Osobnost světového motorsportu – auto
  • Osobnost světového motorsportu – moto
  • Síň Slávy
  • Zlaté Oko

VIZE SLAVNOSTNÍHO GALAVEČERA

AUTENTICKÉ ROZHOVORY 

Ročník 2020 Zlatého volantu nabídne rozhovory s tuzemskými majiteli historických vozů a účastníky Le Mans Classic. Představí své unikáty, pohovoří o sběratelské vášni a prozradí, jak se jim podařilo nevšední exempláře získat. Profesionálové z oblasti motoristického sportu poradí, jak adrenalinový business udržet v kladných číslech. Legendární jezdci se pak podělí o zážitky a zkušenosti své bohaté kariéry.

SLAVNOST

Tradiční slavnostní setkání s vyhlášením výsledků ankety Zlatý volant 2020 se uskuteční v souladu se svým zaměřením v prostorech Classic Cars Gallery s vystavenými ikonickými vozy světových značek.

SVĚTOVÉ MOTORISTICKÉ LEGENDY

Pozvané VIP osobnosti: vybraná legenda motoristického sportu, majitelé historických vozů, majitel areálu závodního okruhu, ministři průmyslu, dopravy a další významní hosté

GALA DINNER

TRADICE

Tradice značky Zlatý volant, kterou v České republice nikdo jiný nemá spojenou s platformou unikátního galavečere Zahrnuje networking, budování povědomí o motorsportu, vášeň k motorismu, adrenalin z rychlé jízdy i investiční možnosti, to vše orámované unikátními historickými klenoty.

VYBRANÍ HOSTÉ

Představíme při této příležitosti také vybrané klenoty největších českých motoristických spolků a osobností v nich působících, a to od majitelů historických klenotů až po legendy motorsportu.

NETWORKING

Součástí prestižní události je galavečeře u kulatých stolů pro uzavřenou společnost vybraných hostů v maximálním počtu 200 hostů. Mezi pozvanými jsou VIP legendy, majitelé unikátních historických vozů, představitelé vrcholového motoristického sportu, podnikatelé a novináři nejen z České republiky.

Pin It on Pinterest

Shares
Share This