ZLATÝ VOLANT

VÝSLEDKY MINULÝCH ROČNÍKŮ - ZVLÁŠTNÍ CENY
rok Spolujezdec roku Cena
E. Junkové
Cena
J. Sedláře
Cena
Z. Vojtěcha
Cena rychlosti Čin roku
1977 Lubislav Hlávka
1978 Jiří Kotek
1979 Jiří Motal
1980 Bořivoj Motl
1981 Pavel Schovánek
1982 Karel Jirátko
1983 Oldřich Gottfried
1984 Jiří Janeček
1985 Pavel Schovánek
1986 Bořivoj Motl
1987 Pavel Schovánek
1988 Petr Gross
1989 Stanislav Mrkvan
1990 Petr Gross František Vojtíšek
1991 Petr Gross Miroslava Šultysová Pavel Sibera
1992 Eva Trajboldová Hana Lhotská Tomáš Vavřinec
1993 Pavel Schovánek Hana Lhotská Václav Bervid jr.
1994 Jiří Klíma Zuzana Manová Martin Koloc
1995 Pavel Štanc Eva Trajboldová Milan Stárek
1996 Pavel Štanc Eva Trajboldová Tomáš Enge
1997 Jaroslav Palivec Chantal Poullain Jiří Balcar Tomáš Enge
1998 Miloš Hůlka Eva Trajboldová Jaroslav Páral Tomáš Enge
1999 Radek Stachura Pavlína Trajboldová Štěpán Vojtěch Miroslav Adámek Tomáš Enge
2000 Jan Tománek Michaela Votavová Jan Kopecký Ladislav Křeček Tomáš Enge
2001 Jan Tománek Kateřina Trojanová Roman Kresta Jan Trajbold sr. Tomáš Enge
2002 nekonal se
2003 Petr Uhel Kateřina Trojanová Václav Pech jr. nekonal se Jaroslav Janiš
2004 Filip Schovánek Kateřina Trojanová Adam Lacko Jaroslav Hošek Tomáš Enge
2005 Jan Tománek Gabriela Jermanová Erik Janiš Milan Šimák Tomáš Enge
2006 Filip Schovánek Laura Hájková Tomáš Kotek Karel Loprais Tomáš Enge
2007 Filip Schovánek Gabriela Jermanová Josef Král Václav Blahna Jan Charouz
2008 Jan Tománek Gabriela Jermanová Libor Toman Jiří Moskal Tomáš Enge
2009 Jan Tománek Tereza Grómanová Jan Charouz Vladimír Hubáček Tomáš Enge
2010 Petr Starý Gabriela Jílková Jan Černý Břetislav Enge Jan Charouz
2011 Petr Starý Gabriela Jílková Jakub Kubíček Milan Maděryč Josef Král
2012 Pavel Dresler Tereza Grómanová Tomáš Pospíšilík Alois Havel Jan Charouz
2013 Pavel Dresler Gabriela Jílková Adam Kout Josef Kopecký Jan Charouz
2014 Jan Tománek Gabriela Sajlerová Filip Šmíd Svatopluk Kvaizar Jan Charouz Petr Kačírek,
Jaroslav Petrásek
a Vojtěch Štajf
účast týmu na soutěži
La Carrera Panamericana
2015 Jan Tománek Veronika Cichá Jan Midrla Václav Lím Veronika Cichá Hájek Rally Team
2016 Pavel Dresler Gabriela Jílková Petr Nikodém Karel Havel Filip Salaquarda Josef Zajíček
obnovení
Škoda Octavia Cup

Pin It on Pinterest

Shares
Share This