SIM RACE TROPHY

Základní popis

Sim Race Trophy je soutěž o nejlepšího Sim Racera na závodním simulátoru. Soutěž je sestavena ze dvou kol – základní kolo a finále.

 

Účastník

Účastník je člověk z řad veřejnosti, který nevlastní okruhovou, vrchařskou nebo rally licenci závodního jezdce vydanou ASN/FIA.

 

Software

Softwarem pro Sim Race Trophy je simulace Race Room Experience, trať Autodrom Most a vůz XXX

 

Základní kolo

Základní kolo se pojede pouze na simulátoru poskytnutým pořadatelem ve vypsaných termínech na vypsaných lokacích v době 30.8.2019 – 31.12.2019.

Každý účastník má možnost v 10 min jízdě zpoplatněné 50 kč zajet co nejrychlejší čas kola, který bude zaznamenán přítomnou obsluhou simulátoru pověřenou pořadatelem. Účastník jede na dráze sám.

Počet desetiminutových jízd k zakoupení je neomezený.

 

Finále

Do finále postoupí 10 nejrychlejších jezdců, kteří se proti sobě utkají v reálném čase. Simulátor, trať a vozidlo bude v rámci fair play ohlášeno těsně před startem finálového kola.

Termín finále bude předem vyhlášený, avšak v rozmezí 1.2.2020 – 6.2.2020.

 

Vítěz bude vyhlášen v rámci slavnostního večera Zlatý Volant, 6.2.2020 v pražském CUBEXu.

 

Výhra

  1. místo: Nejrychlejší jezdec obdrží Zlatý volant v kategorii Sim Racing, poukaz k absolvování závodní školy
  2. místo: 10.000 Kč

3.místo: poukaz na kurz sportovní jízdy

 

V průběhu nominačních kol budou rozdávány i ceny za překonání dané hranice času na kolo.

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ

Pořadí Jméno a přijmení čas – min
1. Radim Cmiel 0:02:47
2. Uzel 0:02:54
3. Koubíček 0:02:54
4. Koblic 0:02:54
5. Martin Sovák 0:02:59
6. Josef Kralovič 0:03:00
7. Patrik Nikmon 0:03:05
8. Aleš Filounek 0:03:08
9. Klikar 0:03:11
10. Čech 0:03:23
11. Jiří Kotlín 0:03:24
12. Holman 0:03:24
13. Šimubdová 0:03:26
14. Monika Ondráčková 0:03:27
15. Straka 0:03:30
16. Miloš Kreicar 0:03:32
17. Brumovský 0:03:32
18. Čermáková 0:03:32
19. Jan Zembala 0:03:41
20. Literová 0:03:42
21. Kateřina Kovanová 0:03:43
22. Olman 0:03:43
23. Vít Kment; 0:03:46
24. Hajdvoch 0:03:50
25. Hakl 0:03:51
26. Semin 0:03:53
27. Josef Drozdy 0:03:59
28. Kašparová 0:04:03
29. Milan Bekánek 0:04:12
30. Pavel Chládek 0:04:23
31. D. Neožil 0:04:24
32. Valentová 0:04:24
33. Milan Klička 0:04:33
34. Beswald 0:04:38
35. Monika Kubuňáková 0:04:40
36. Tomáš Hackl 0:04:45
37. Romana Jardíková 0:04:54
38. Vratislav Reiche 0:05:00
39. Jana Šrafány 0:05:00
40. Jitka Brázová 0:05:00
41. Taťana Wejciková 0:05:00
42. Václav Vrchol 0:05:00
43. Václav Adamec 0:05:00
44. Josef Kralovič 0:05:00
45. Marie Černá 0:05:00
46. Milan Koudelka 0:05:00
47. KATARÍNA Delnárová 0:05:00
48. Šárka Břečťanová 0:05:00
49. Martina Nitková 0:05:00
50. Ivan Bednář 0:05:00
51. Barbara Šimůnková 0:05:00
52. Kateřina Fišerová 0:05:00
53. Jan Jouka 0:05:00
54. Jan Eliášek 0:05:00
55. Libuše Benešová 0:05:00
56. Libor Plic 0:05:00
57. Oldřich Sváro.. 0:05:00
58. Jan Maškít 0:05:00
59. Kateřina Döllingerová 0:05:00
60. Jan Minařík 0:05:00
61. Radek Jirásek 0:05:00
62. Oliver Gazda 0:05:00
63. Jakub Jeníček 0:05:00
64. Táborská 0:05:00
65. Karas 0:05:00
66. Volfík 0:05:00
67. Kašpar Jiří 0:05:00
68. Jitka Rákosníková 0:05:05
69. Daniel Rapoch 0:05:05
70. Tomáš Holát 0:05:05
71. Klímek 0:05:18
72. Dagmar Jomder 0:05:25
73. M. Neožil 0:05:28
74. Miloslav Kříž 0:06:47
75. Zuzana Spoustová 0:11:23

Pin It on Pinterest

Shares
Share This