S aktualizovanými kategoriemi a řadou dalších novinek vstupuje do již 43. ročníku své existence prestižní motoristická anketa Zlatý volant o nejlepší závodní jezdce sezony 2019. Vybírat je bude tradičně odborná porota složená z motoristických novinářů s přihlédnutím k názoru veřejnosti, která pak přímo rozhodne o nejatraktivnějším sportovním voze, motocyklu a motoristické události roku.

Slavnostní galavečer s vyhlášením výsledků ankety se uskuteční 6. února 2020 v multifunkčním komplexu Cubex Centrum Praha na Pankráci. Neobejde se ani tentokrát bez známých a odborníky i fanoušky vážených osobností světového motoristického sportu.

„Jména VIP osobností letošního ročníku ankety zveřejníme na tiskové konferenci v září. Sledujte facebook a web ankety Zlatý volant, nově informují také o dění ve světě motorsportu. Letos přibyla kategorie SimRace Trophy,“ upřesnila Tereza Zajíčková z organizačního týmu pořádající agentury POZITIF.

Součástí hlasování je i anketa Zlatá řídítka o nejlepšího motocyklového závodníka a Zlaté oko, která odmění nejlepší motoristický snímek letošního roku. Organizátoři nezapomínají ani na ženy, nejlepší závodnice opět získá Cenu Elišky Junkové.

Seznam kategorií ankety Zlatý volant 2019:

Zlatý volant

– osobnost světového motorsportu

– závody na okruzích

– závody do vrchu, autokros a rallykross

– rally a maratony

– motokáry

– cena Elišky Junkové

– talent roku

 

Zlatá řídítka

 

Zlaté oko

 

SimRace Trophy

Pin It on Pinterest

Shares
Share This

Sdílej

Sdílej s přáteli.