Firma spoilercentrum.cz vznikla v roce 1993 a původně se zabývala hlavně výrobou autoboxů. V roce 2002 spustila e-shop s tuningovými doplňky všeho druhu, jako jsou spoilery, světlomety, podvozkové části a podobně. Dnes se řadí mezi nejvýznamnější e-shopy s tímto sortimentem v ČR a na tuzemském trhu zastupuje přední zahraniční výrobce – například V-MAXX, EGR Automotive, RIVAL, Ragazzon, K&N a jiné. Nabízí neustále se rozšiřující sortiment zboží pro všechny typy vozidel za výhodné ceny. Na přání zákazníka dokáže konkrétní díl přizpůsobit libovolnému vozu. Samozřejmostí je kvalitní lakování a montáž. Stačí vozidlo přistavit do Bělé pod Bezdězem, kde má firma své sídlo.

Spoilercentrum se stalo pojmem nejen mezi běžnými motoristy toužícími po odlišení svého automobilu od ostatních, ale také mezi vyznavači automobilového závodění. Hlavní náplní činnosti je v současné době výroba kompozitových dílů. Firma aktuálně dodává třeba originální spoiler předního nárazníku, difuzor zadního nárazníku a křídlo pro pohárové vozy Škoda Octavia RS Cup. K dalším klientům z oblasti motorsportu patří mezinárodně úspěšné týmy jako Škoda Motorsport či Buggyra Racing.

Partneři Zlatého volantu:

Subaru, Jaguar, NotesCS, OMV, Spoilercentrum, Benet, Autodrom Most, Czech Motorland, Best Modell, Čistá mobilita, BMW Motorrad, FoxSys, Mitsubishi, Harley Davidson, TOTAL, Benet-MB, BMW STRATOS AUTO, SEAT

Mediální partneři:

Svět Motorů. AutoTIP, Auto.cz, Deník, Motocykl, MotoHouse.cz, Okruhari.cz, Motorkari.cz, fDrive.cz

Pin It on Pinterest

Shares
Share This

Sdílej

Sdílej s přáteli.