David Vršecký z týmu Buggyra Racing obhájil prvenství v čínském okruhovém šampionátu tahačů. V závěrečném podniku třídílného seriálu na trati v Guang-žou vyhrál obě jízdy.

„První závod byl na pohodu, kdy jsme startovali zepředu. Ve druhém už tam bylo nějaké předjíždění a kontakty, kvůli kterým jsme museli na věž. Nicméně tak, jak ten víkend špatně začal, když jsme opravovali celé auto, tak dobře skončil,“ pochvaloval si staronový mistr.

Adam Lacko skončil dvakrát na druhém místě a stejná pozice mu patří i v celkové klasifikaci: „Dopoledne to vůbec nebylo složité, protože s Davidem jsme vyjížděli z první řady, a tak jsme dojeli i do cíle. Odveta bývá vždy zajímavější, když se prohazuje prvních deset jezdců. Snažili jsme se ze zadních pozic dostat co nejrychleji dopředu, aby nám zbytek neujel. To se podařilo během prvních dvou kol.“

Po dvouleté pauze si okruhový truck vyzkoušel i Martin Kolomý, a hned z toho byl dvakrát bronzový stupínek. „Hodně jsme předjížděli pomalá auta. Některý zatočí a ani se nepodívají vedle sebe, takže tam byly i ťukance. Příští rok se tu možná ukážu, ale určitě ne na celý seriál, protože bych se chtěl opět podívat na Silk Way Rally,“ prozradil úspěšný maratonec.